4175 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
3018 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 11 februari 2019 -
8462 Etsning
David Tägtström (1894-1981), signerad, motivet: 11x21
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2017
8433 Etsning
David Tägtström, -16, Porträtt, 14x16, 5
Såld: 600 kr
Såldes den 25 oktober 2010 -
2038 Etsning
David Tägtström, 11/16, 17,5x26
Såld: 150 kr
Såldes den 18 april 2005